Vrba
21.06.2026 13:28 Golda
Daniel: Tyjo - hezky, hezky - díky za ta hezká slova. No, Palermo bylo trochu až moc hot a moc světla, my jsme přeci jen víc do těch sešeřelých prostor, ale celkové to bylo vtipný a bavilo nás to. Tak vás snad pak nesmetla nějaká průtrž. Nás e lehce chytla cestou zpátky a teda nicmoc... :-D
20.06.2026 22:53 Daniel
Zdravím pánové, dnes jsem si vás byl poslechnout na Palermofestu ve Smrkovicích a i když nerad cokoliv veřejně komentuji, dnes udělám výjimku. :-D
Partnerka vás poslouchá od puberty, dnes již skoro dvacet let. Já osobně jsem poměrně čerstvý fanoušek, vím o vás sice již pár let, ale intenzivně vás poslouchám jen necelý rok. Nicméně jsem vaší úžasnou a nadčasovou tvorbou zcela pohlcen.
Často si vás pouštíme doma a už si vaše texty prozpěvuje i naše 4letá dcera. Právě s tou jsem dnes na Palermofestu byl. Tímto děkuji Goldovi za trsátko, které dceři věnoval a děkuji celé kapele za nezapomenutelný zážitek jak pro mou dceru, tak pro mě jako fanouška a rodiče.
Přeji celé kapele k vašemu výročí hlavně pevné zdraví, spokojenost, co nejméně překážek na prknech slávy a co nejvíce fanoušků. Děkuji že pro nás tvoříte a hrajete, vážím si toho. Na viděnou zas na další akci. ;-)
Partnerka vás poslouchá od puberty, dnes již skoro dvacet let. Já osobně jsem poměrně čerstvý fanoušek, vím o vás sice již pár let, ale intenzivně vás poslouchám jen necelý rok. Nicméně jsem vaší úžasnou a nadčasovou tvorbou zcela pohlcen.
Často si vás pouštíme doma a už si vaše texty prozpěvuje i naše 4letá dcera. Právě s tou jsem dnes na Palermofestu byl. Tímto děkuji Goldovi za trsátko, které dceři věnoval a děkuji celé kapele za nezapomenutelný zážitek jak pro mou dceru, tak pro mě jako fanouška a rodiče.
Přeji celé kapele k vašemu výročí hlavně pevné zdraví, spokojenost, co nejméně překážek na prknech slávy a co nejvíce fanoušků. Děkuji že pro nás tvoříte a hrajete, vážím si toho. Na viděnou zas na další akci. ;-)
17.06.2026 10:45 Golda
Banjo: Jo! Trefils hlavicku na hrebicek!
15.06.2026 07:02 Banjo
Dušan: pokud bys chtěl partičku ovlivněnou Toy Dollz, pak to tady v Plzni rozhodně byl Požár mlýna. Nejmíň dvě jejich věci hráli s českými texty (Pan Pudil a Otesánek). Jenomže bohužel už nehrajou, a také jim před pár dny umřel zpěvák Emil...
09.06.2026 09:38 Golda
Dusan: hehe... no - nijak zvlášť. Je taky nutné brát v potaz, že tenkrát jakékoliv informační kanály v podstatě neexistovaly a mimo ty, co měli možnost sledovat německou nebo rakouskou TV, nebo jim někdo nepašoval časáky typu Bravo, ani nevěděl, jak Toy Dolls vypadají. :-D
No a jinak díkes za ta hezká slova :-D
No a jinak díkes za ta hezká slova :-D
06.06.2026 09:18 Dusan
Ahoj,
velký fanoušek od UH brodu Vás srdečně zdaví i se svou ženou.
Když přijedete na koncert, tak si vždy chvilku nezávazně popovídáme...
Mám, ale jeden dotaz (to asi na Petra a Oiu): jak vás ovlivnily Toy Dolls?
Dnes jsem se díval (opět) na jejich koncerrt z1984 a je to zajímavé podobenství.
Příště vás zase rád uvidím i se synem, kterému pouštěl Vaše písně, básně, pohádky a jiné moudrosti do hlavy už v prenatálním stavu. MJ = na loňském kocertě (Dobré místo) volal rychlou protože díky pařícím lidem jsem byl jako starší sledující divák sražen na stoly a lavice a píseň na přání VETERÁNI PRVNÍ SVĚTOVÝ jsem slyšel už jen v sanitce.
Díky Za vaši odhodlanost pořád koncertovat.
A co ti Toi Dolls?
S přáním pěknkných dnů
Dušan K.
velký fanoušek od UH brodu Vás srdečně zdaví i se svou ženou.
Když přijedete na koncert, tak si vždy chvilku nezávazně popovídáme...
Mám, ale jeden dotaz (to asi na Petra a Oiu): jak vás ovlivnily Toy Dolls?
Dnes jsem se díval (opět) na jejich koncerrt z1984 a je to zajímavé podobenství.
Příště vás zase rád uvidím i se synem, kterému pouštěl Vaše písně, básně, pohádky a jiné moudrosti do hlavy už v prenatálním stavu. MJ = na loňském kocertě (Dobré místo) volal rychlou protože díky pařícím lidem jsem byl jako starší sledující divák sražen na stoly a lavice a píseň na přání VETERÁNI PRVNÍ SVĚTOVÝ jsem slyšel už jen v sanitce.
Díky Za vaši odhodlanost pořád koncertovat.
A co ti Toi Dolls?
S přáním pěknkných dnů
Dušan K.
04.06.2026 22:27 Akurejri
Juchú, tak to vás stihnu:-)
04.06.2026 09:14 Golda
Akureji: Tak od tří :-D
03.06.2026 21:31 Golda
Akurejri: Zjistím :-D
03.06.2026 15:28 Akurejri
Ahoj. V kolik prosím hrajete v sobotu ve Strašicích? Koukám, že je tam dvojáček, tak abych vás stihla. Díky