3165723

 

Tož tedy vítejte v našem archivu. Zatím je zprovozněno jen to nejdůležitější a průběžně se doplní, co najdeme po šuplících. A že se tam toho válí celkem požehnaně. Články, recenze, občas nějaká archiválie, fotky, semtam i nějaké kuriozní audio... veteš, co se nahromadila za bezmála 30 let.

 

Rubrika "O nás" jsou všemožné tlachy, které se objevily jak na stránkách časopisů, tak v internetové podobě. Zatím je přetažený jen obsah z původních webovek. Pokud byste někdo objevil, nebo měl nějaký článek, či něco, co zde není uveřejnené, stačí poslat - rádi doplníme. Nikdy jsme nebyli zrovna vzoroví archiváři a ani jsme si nevedli něco jako výstřižkovou službu, ale jak si to člověk po letech čte - občas docela sranda a zpětně ta naše "nesystematičnost" i zamrzí :-D


V rubrice "Diskografie" je komplet všechno, co oficiálně vyšlo, volně ke stažení. Po písničkách se dá stahovat přímo od nás, z těchto stránek, celé archivy pak odkazem z Uložto.cz. Všechny ty věci už dávno někde na webu jsou, tak proč ne přímo od nás. Koneckonců - byli jsme z českých kapel jedna z prvních, která dala své nahrávky na web k volnému stažení zárověň s vydáním desky. Kdo si chce koupit nosič a kapelu podpořit, udělá to i tak.  Alespoň pak nekupuje zajíce v pytli :-)

V souvislosti s diskografií - víme, že jsme se občas objevili i na různých neautorizovaných kompilacích - pokud někdo máte nějaké info k podobné věci - poskytněte nám ho - rádi diskografii doplníme i o tohle. Důležité je rok vydání a název. Pokud i názvy dalších kapely, je to samozřejmě lepší.